KAPAT
MENÜ KAPAT X
T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı
Çünür Mah. 102. Cadde Ekonomi Kampüsü
A2 Blok No:185-B 32200 ISPARTA
+90 (246) 224 3737
+90 (246) 224 3949
info@baka.org.tr
batiakdenizkalkinmaajansi@hs02.kep.tr

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Ocak Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

Çevrimiçi olarak gerçekleşen 2021 yılının ilk toplantısına; Burdur Valisi Ali Arslantaş, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı. 

Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli hazır bulundu. 

Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Arslantaş, alınacak kararların ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diledi. 

Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin yanı sıra Ajansımızın Ocak ayı içinde yürüttüğü faaliyetler hakkında Yönetim Kurulumuz bilgilendirildi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde tamamlanan ve sonuç raporunun hazırlanmasına yönelik hazırlıkları devam eden Göller Yöresi Spor Turizmi Çalıştayı hakkında da istişarelerde bulunuldu. 

Toplantı, gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi.