KAPAT
MENÜ KAPAT X
T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı
Çünür Mah. 102. Cadde Ekonomi Kampüsü
A2 Blok No:185-B 32200 ISPARTA
+90 (246) 224 3737
+90 (246) 224 3949
info@baka.org.tr
batiakdenizkalkinmaajansi@hs02.kep.tr

BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da Toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Ekim ayı Yönetim Kurulu toplantısı Isparta Ekonomi Kampüsü BAKA Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığındaki toplantıya; Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar ve Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik katıldı.

BAKA Yönetim Kurulu Başkanı Vali Ali Arslantaş, toplantının açılış konuşmasında; “2020 yılı Ekim ayı Ajans Yönetim Kurulu toplantısına hoş geldiniz. Toplantımızda Davraz Kayak Merkezi’nin altyapısının güçlendirmesi ile ilgili projemizin teferruatını görüşeceğiz. Burdur’da 2. Organize Sanayi Bölgesinde oluşturmayı planladığımız İş Geliştirme Merkezi ile ilgili durumu değerlendireceğiz. Yönetim toplantımızda alacağımız kararların üç ilimize de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ve Ajans uzmanları yürütülen çalışmaların durumuna ilişkin BAKA Yönetim Kurulu üyelerine bilgilendirme sunumu yaptı. Sunumun ardından gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülüp karara bağlanması ile toplantı sona erdi.